2440 Geel
België
Babymassage is een van de beste manieren om aan de behoefte van lichamelijk contact tussen ouder en kind te voldoen. De workshop wordt gegeven door vroedvrouw Gilke. Zij zal jullie de basis techniek aanleren om je kindje te masseren.
Het liefdevol koesteren en masseren versterkt de band tussen jou en je baby. het gevoel van geborgenheid en eigenwaarde wordt versterkt. Ook jij leert je kindje zijn signalen nog beter begrijpen waardoor je hier vlugger op zal reageren en dit alles draagt bij tot de hechting tussen jou en je kindje.
Babymassage werkt relaxerend. Het stimuleert de bloedsomloop en helpt spieren en gewrichten soepeler te maken. Het heeft een positieve invloed om de spijsvertering en verlicht krampjes. Bovendien stimuleert het jou baby zijn zintuigelijke bewustzijn.
Praktisch
Deze avond is geschikt voor baby’s vanaf de geboorte tot 9maanden.
Je brengt 1 grote badhanddoek mee en 1 kleinere handdoek.Zorg dat je baby’tje al wat gegeten heeft of neem wat voeding mee.
De prijs bedraagt 20euro voor leden van het GIC, voor niet leden bedraagt de prijs 25 Euro per inschrijving. Tijdens de sessie kan 1 ouder de baby masseren. De andere ouder is uiteraard welkom om de sessie mee te volgen.
Inschrijven doe je door een mailtje te sturen naar: [email protected] vermeld hierbij met hoeveel je aanwezig zal zijn.
Join with Google Meet: https://meet.google.com/fbe-ewuj-sbe
Learn more about Meet at: https://support.google.com/a/users/answer/9282720
Laat een reactie achter
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.